Menu

VÝVOJ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ

Tvorba mobilnej aplikácie sa v súčasnosti stáva rovnako bežnou formou propagácie spoločnosti ako vlastná webová stránka.

Vývoj mobilnej aplikácie však často nie je jednoduchá záležitosť. Moderné mobilné telefóny a tablety sú čím ďalej tým sofistikovanejšie a tým pádom poskytujú dostatočne vysoký výkon pre beh komplexného softvéru. Mobilné aplikácie sa postupom času zmenili z jednoduchých programov na zaznamenávanie poznámok na zložité systémy podporujúce plnohodnotnú prácu z mobilného terminálu či výpočtovo náročné 3D hry.

Mobilná aplikácia pomôže zvýšiť produktivitu zamestnancov

Čoraz väčšie možnosti dnešných prenosných zariadení a široká dostupnosť vysokorýchlostného mobilného internetu podporujú moderné pracovné trendy ako napr. telecommuting (práca na diaľku pomocou vzdialeného pripojenia a telekonferenčného softvéru), či transformujú nákupné návyky spotrebiteľov. Progresívne firmy na tieto trendy reagujú tým, že investujú do nástrojov ktoré im umožňujú efektívne vykonávať a riadiť firemné procesy odkiaľkoľvek prostredníctvom telefónu, čím zvyšujú produktivitu svojich zamestnancov aj menežmentu.

Väčšina nákupov je realizovaná prostredníctvom mobilu

Spotrebitelia čoraz častejšie vyhľadávajú tovar a služby prostredníctvom mobilného telefónu. Objem z nákupov uskutočnených z mobilu už presiahol akúkoľvek inú online platformu (tieto dáta potvrdzujú aj naše pozorovania – viac než 75% návštevníkov prehliada našu stránku z mobilu). Predstavte si situáciu, keď potenciálny záujemca o vaše služby navštívi váš web len aby zistil, že na obrazovke nevidí polovicu cenníka, obrázok vášho produktu, či ešte horšie – kontakt na vás. Jednoducho sa “otočí” a navštívi stránku konkurencie. Podobné situácie sú aj dnes stále pomerne bežné. Dobre optimalizovaný mobilný web sa stáva nutnosťou.

Mobilná aplikácia pre e-shop uľahčí zákazníkom nakupovanie

Dalším zo spôsobov ako zákazníkom uľahčiť prístup k produktom a službám je vlastná mobilná aplikácia. Tá ďalej zjednodušuje prístup zákazníka k vašim produktom a službám. Tvorba mobilnej aplikácie je viazaná na konkrétny mobilný operačný systém, a v prípade jej kvalitného vykonania zaručuje, že výsledná aplikácia je plne podporovaná a zobraziteľná všetkými mobilnými zariadeniami daného systému. Ďalšou výhodou je, že vlastná mobilná aplikácia zjednoduší prístup k vašim produktom a službám pravidelným zákazníkom, ktorí si nakúpia, či vás kontaktujú priamo z aplikácie, bez toho, aby museli otvárať webový prehliadač, hľadať vašu stránku a podobne. Naša spoločnosť sa v tomto smere špecializuje na vývoj mobilných aplikácií pre e-shopy, či tvorbu objednávkových aplikácií pre reštaurácie. Samozrejme, dokážeme vytvoriť aj akékoľvek iné aplikácie podľa vašich špecifikácií a potrieb.

Ak premýšľate nad tvorbou vlastnej mobilnej aplikácie, či potrebujete poradiť, obráťte sa na nás.

bezplatna-konzultacia