Tvoja Aplikácia.sk

+421 948 221 043 info@tvojaaplikacia.sk

Menu
Vývoj Aplikácií Pre Android

Tvorba mobilných aplikácií

 

Aplikácie pre smartfóny a tablety sa v poslednom desaťročí stali významným prostriedkom na šírenie povedomia o značke, poskytovanie služieb a zvyšovanie príjmov spoločností. Skutočnosť, že Vaši zákazníci majú prístup k Vašim produktom priamo zo svojho telefónu zvyšuje Vaše tržby a zákazníkom šetrí čas.

Rozhodli ste sa, že Váš podnik potrebuje prezentáciu pomocou mobilnej aplikácie? Skvelé! Naprogramujeme aplikáciu presne podľa Vašich požiadaviek!

Dizajn a rozloženie ovládacích prvkov aplikácie nám môžete dodať vy, alebo ich navrhnú naši skúsení grafici. Vy sami si rozhodnete, akú funkciu má aplikácia plniť a my zabezpečíme jej vývoj a následne publikovanie na platforme Google Play.

Špecializujeme sa na mobilné objednávkové systémy pre reštaurácie a mobilné eshopy. Ak však potrebujete iný druh aplikácie, neváhajte nás kontaktovať. Náš skúsený tím Vám určite bude vedieť pomôcť.

Ako prebieha tvorba mobilných aplikácií pre systém Android?

Na základe Vašich požiadaviek navrhneme, naprogramujeme a publikujeme mobilnú aplikáciu do obchodu Google Play.

Tvorba mobilnej aplikácie prebieha v štyroch krokoch.

  1. Najskôr si pozorne vypočujeme Vaše požiadavky a pridáme aj nejaký ten nápad 🙂
  2. Následne analyzujeme možnosti technického riešenia Vašej aplikácie a pustíme sa do programovania.
  3. V najkratšom možnom čase Vám predstavíme funkčný prototyp aplikácie, ktorý na základe Vašich pripomienok pretavíme do finálnej verzie aplikácie.
  4. Hotovú aplikáciu publikujeme na platforme Google Play a pomôžeme Vám s jej propagáciou.  

Počas celej doby vývoja aplikácie s Vami úzko spolupracujeme tak, aby ste mali nad celým procesom tvorby mobilnej aplikácie neustále dohľad. Takýmto spôsobom je možné zabezpečiť že aplikácia bude vyzerať a fungovať presne podľa Vašich predstáv.