Tvoja Aplikácia.sk

+421 948 221 043 info@tvojaaplikacia.sk

Menu
O nás

O nás

 

Sme mladá, progresívna IT firma zameraná na vývoj mobilných a desktopových aplikácií. Našim cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby a zabezpečiť Vašu maximálnu spokojnosť. Ako prioritu si kladieme komunikáciu so zákazníkom aby sme Váš projekt dokončili rýchlo a presne podľa Vašich požiadaviek.

 

S čím Vám môžeme pomôcť

Náš tím má bohaté skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií pre systém Android. Našim zákazníkom sme úspešne pomohli rozvíjať podnikanie vývojom mobilných eshopov, objednávkových aplikácií, vnútropodnikových organizačných aplikácií a iných projektov.

Okrem mobilných aplikácií vyvíjame aj desktopové aplikácie na platforme Java.

Súčasné trendy naznačujú, že vlastná mobilná aplikácia sa pre firmy stáva nutnosťou pri získavaní nových zákazníkov a budovaní povedomia o značke. Dnešný človek strávi denne používaním mobilného telefónu takmer 3 hodiny. Vlastná mobilná aplikácia je navyše, na rozdiel od klasickej reklamy, interaktívna, preto zaujme zákazníka na dlhšiu dobu (v priemere 4 minúty). Navyše, nákupy z mobilných telefónov práve teraz lámu rekordy. Viaceré analýzy predpokladajú, že už v tomto roku (2017) bude 70% všetkých online nákupov vykonaných prostredníctvom mobilu. Vlastnou aplikáciou sa odlíšite od svojej konkurencie a poskytnete svojim zákazníkom moderné služby.

Z vyššie uvedených dôvodov sme si dali za cieľ pomôcť Vám vstúpiť do mobilného sveta. Keď Vás nosia zákazníci vo vrecku, ku kúpe Vašich služieb je veľmi blízko. Ak sa chcete presvedčiť o tom, ako vlastná mobilná aplikácia pozdvihne Váš biznis, neváhajte a obráťte sa na nás.   

Vaše ďalšie otázky radi zodpovieme.