Tvoja Aplikácia.sk

+421 948 221 043 info@tvojaaplikacia.sk

Menu
Mobilný objednávkový systém MojaReštaurácia spustený

Mobilný objednávkový systém MojaReštaurácia spustený

By In Blog On 13. marca 2018


Vážení priatelia,

s radosťou by sme Vás chceli informovať, že mobilná objednávková platforma MojaReštaurácia je spustená a plne funkčná.

 

Čo je MojaReštaurácia?

MojaReštaurácia je framework, slúžiaci na vytvorenie mobilnej aplikácie pre konkrétnu reštauráciu, pizzériu, či dokonca eshop. Výsledkom vývoja je mobilná aplikácia pre Android s vlastnou značkou Vášho podniku a ponukou jedál či tovaru na objednanie. Zákazníci si pomocou aplikácie objednajú Vaše jedlá či iný Tovar priamo zo svojho mobilu.

 

Ako mi to zdvihne tržby?

Tento rok sa očakáva boom v nakupovaní z mobilných zariadení. Vlastný smartfón a tablet má už takmer každý a ľudia čím ďalej tým viac nakupujú zo svojich mobilov. Prečo? Začalo to byť pohodlné.

Nové trendy sme sa rozhodli priniesť aj k nám na Slovensko.

Ak vlastníte reštauráciu či eshop, môžete začať aj Vy predávať svoje produkty prostredníctvom mobilnej aplikácie. Tú sme spravili tak jednoducho, aby zákazníci mohli od Vás objednať tromi klikmi – jednoduchšie to už ani nemôže byť. Chcete mať vlastný dizajn aplikácie? Navrhneme taký, aby vyhovoval Vášmu podniku a Vašim predstavám.

Keď už raz majú zákazníci Vašu aplikáciu vo svojom mobile, budú u Vás nakupovať znova a znova.

 

Kedy a za koľko môžem mať vlastnú aplikáciu?

Základnú funkčnosť aplikácie sme pripravili dopredu. Významne sme tak ušetrili náklady na vývoj a Vaša aplikácia tak môže byť pripravená v skutočne krátkom čase. Aplikácia Vás tak bude stáť podstatne menej ako keby sa začínalo s jej vývojom od nuly. Vlastnú mobilnú aplikáciu môže mať Váš podnik už za 15 € mesačne bez akýchkoľvek viazaností! Pokiaľ navyše máte vlastný web, aplikáciu môžete mať aj bez mesačných poplatkov. Stačí, keď nás kontaktujete a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

Nespíme na vavrínoch

S tým, že systém funguje sa neuspokojíme. Na vývoji platformy tak naďalej pracujeme aby sme zaistili, že dostanete vždy dokonale funkčnú a aktuálnu aplikáciu.