Tvoja Aplikácia.sk

+421 948 221 043 info@tvojaaplikacia.sk

Menu
Ako To Funguje

Ako to funguje?

Aby sme maximálne znížili náklady a urýchlili vývoj Vašej aplikácie, základnú funkcionalitu sme naprogramovali dopredu. Táto funkčná „šablóna“ obsahuje základné funkcie objednávkového systému.

Následne vytvoríme používateľské rozhranie aplikácie – ovládacie prvky, tlačidlá, vloží sa Vaše logo, obrázky a informácie o produktoch. Tie sú aktualizované prostredníctvom internetu pri každom spustení mobilnej aplikácie. Vykonanie zmien v popisoch produktov, ich názvoch a cenách je maximálne jednoduché a používatelia aplikácie všetky vykonané zmeny uvidia ihneď po spustení aplikácie.

Po tom, čo je aplikácia plne prispôsobená Vašim požiadavkám, vykonáme dôkladné testovanie jej funkčnosti a následne ju publikujeme do obchodu Google Play, odkiaľ si ju Vaši zákazníci zdarma stiahnú do svojho zariadenia. 

V tomto okamihu už si môžu zákazníci objednávať Vaše produkty priamo zo svojho telefónu či tabletu. Po objednaní produktu aplikácia vygeneruje objednávku s menom zákazníka, jeho telefónnym číslom, objednaným tovarom a adresou doručenia. Táto objednávka je automaticky odoslaná na Váš email alebo pomocou SMS brány aj na Váš telefón.